+48 504 194 439

Aplikacje WWW i .NET

Panel Administracyjny - Radarinwestycji.pl

Na specjalne zamówienie firmy radarinwestycji.pl utworzony Panel Administracyjny do komponentu zarządzania inwestycjami oraz klientami. Panel ma szereg funkcji takich jak:

  • Zarządzanie kontami

- dodawanie pracowników lub klientów z ruchomymi elementami JQuery

- edytowanie danych klientów lub pracowników

  • Zarządzanie słownikami

- dodawanie nowych pozycji

- usuwanie nowych pozycji słownikowych

- edytowanie pozycji

  • Importy

- importy plików xls

- eksporty do plików xls (excel)

 

oraz autorski system telefonowania dla Helpdesku z efektami JQuery.

 Dodatkowo zastosowano automatycznie mailowanie z przypomnieniem wygaśnięcia konta lub inwestycji.

Bibliotekarz - strona główna

W ramach prac związanych z chęcią pomocy w zakresie funkcjonowania biblioteki został przygotowany mini program do obsługi wypożyczalni książek. Aplikacja posiada wszystkie niezbędne funkcje do działania placówki a nawet sieci placówek Bibliotek Publicznych. Aplikacja jest przystosowana do pracy z wykorzystaniem jednego serwera lokalnego jak również w środowisku rozproszonym.

Bibliotekarz - instalator

W aplikacji bibliotekarz zastosowano profesjonalny instalator aplikacji w celu ułatwienia uruchomienia aplikacji do pracy

Bibliotekarz - dodanie książki

Aplikacja Bibliotekarz posiada szereg niezbędnych funkcji do prowadzenia samodzielnie placówki bibliotecznej. Pierwszą podstawową funkcją jest dodanie nowej książki

Bibliotekarz - wypożyczenie

Kolejna funkcją aplikacji Bibliotekarz jest możliwość wypożyczenia książki a następnie zwrócenia książki na stan. W celu wypożyczenia książki należy wyszukać odpowiedni tytuł książki a następnie kliknąć wypożycz.

Gwarancja

Kontakt

Firma Radkomp istnieje na rynku od 2007 roku specjalizując się w projektowaniu stron, mechanizmów internetowych oraz sprzedaży artykułów biurowych i sprzętu komputerowego.

Radkomp

+48 504 194 439

biuro@radkomp.pl

Nasze realizacje

Top of Page